Cocochoco Keratiinhooldus vaid 50 €

 

Cocochoco Professional keratiini teraapia on pühendatud kõige nõudlikumatele klientidele, kelle juuksed on kahjustatud, säbrulised, ja raskelt hallatavad. Hooldus põhineb keratiinil, mis parandab juuste seisundit, annab vastupidavuse ning muudab juuksed tugevamaks. Cocochoco keratiin kaitseb juukseid ilmastikutingimuste ja niiskuse rünnakute eest. Teraapia annab teie juustele särava ja terve ilme. Juuksed muutuvad paksemaks ja elavamaks, mille toime kestab umbes 3-5 kuud.

Cocochoco Professional keratiiniga juuste sirgendamist võib teha igale juukse tüüpidele, sealhulgas ka tõsiselt kahjustatud keemiliselt töödeldud juuksele. Mida rohkem on juuksed kahjustatud, seda parem on teraapia tulemus – juuste struktuur muutub paremaks ja nooremaks.

Hooldust saab teha nii värvitud kuid ka keemiliselt sirgendatud juustele, andes teile kohese pehmuse ja säravuse efekti. Lõplik tulemus on paksemad, tervemad ja läikivad juuksed ning soenguid on kergem teha. Säbruliste ja lokkis juuste probleem kaob. Hooldus vähendab aega, mida te kulute soengu tegemiseks, aidates teil unustada sirgendajad ja föönid.

Cocochoco Professional teraapia on palju ohutum kui juuste sirgendamine juuste sirgendajaga.

 

Broneeri aeg https://book.saloninfra.ee/ursulailustuudio
helista +372 5646 6647/ +372 644 8661
kirjuta info@ursulailustuudio.ee