Cocochoco Keratiinhooldus koos OLAPLEXIGA !

Hind 75€ (tavahind 85€- 145€)

Meil on rõõm teatada, et nüüd on võimalik saada kaks super head juuksehooldust ühel ajal. Olaplexi hooldus tervendab juust seespidiselt ja keratiinihooldus parandab kosmeetilist välisilmet.

Olaplex hooldus aitab taastada juukseid kahjustuste eest, mis on põhjustatud keemilise, mehhaanilise ja termilise töötluse tagajärjel.  Taasühendab katkiseid disulfiidsidemeid. Sisaldades patenteeritud toimeainet, mis aitab taastada ja luua termilise, mehaanilise ja keemilise töötlemise käigus katkeda võivaid soola– ja disulfiidväävlisidemeid juukse südames e. korteksis. Lisaks tõhusale juukse seespidisele taastavale ja kaitsvale toimele omab toode ka kohest hooldavat ja tugevdavat toimet juukse väliskihil e. soomuskihil ning pikendab värvi püsivust.

Cocochoco Professional keratiini teraapia põhineb keratiinil, mis parandab juuste seisundit, annab vastupidavuse ning muudab juuksed tugevamaks. Cocochoco keratiin kaitseb juukseid ilmastikutingimuste ja niiskuse rünnakute eest. Teraapia annab teie juustele särava ja terve ilme. Juuksed muutuvad paksemaks ja elavamaks, mille toime kestab umbes 3-5 kuud.

Hooldust võib teha igale juukse tüüpidele, sealhulgas ka tõsiselt kahjustatud keemiliselt töödeldud juuksele. Mida rohkem on juuksed kahjustatud, seda parem on teraapia tulemus – juuste struktuur muutub paremaks ja nooremaks. Saab teha nii värvitud kuid ka keemiliselt sirgendatud juustele, andes teile kohese pehmuse ja säravuse efekti. Lõplik tulemus on paksemad, tervemad ja läikivad juuksed ning soenguid on kergem teha. Säbruliste ja lokkis juuste probleem kaob. Hooldus vähendab aega, mida te kulute soengu tegemiseks, aidates teil unustada sirgendajad ja föönid.

Broneeri aeg https://book.saloninfra.ee/ursulailustuudio
helista +372 5646 6647

kirjuta info@ursulailustuudio.ee