HG lõikus ja Joico 4-astmeline juukseravi 35 €

HG lõikus

Hooldus sobib neile, kes soovivad terveid ja ilusaid juukseid, aga ei soovi kaotada juuste üldist pikkst. HG lõikuse käigus eemaldatakse 90% katkistest juukseotstest. Lõikust teostatakse salkhaaval ning mõna salku töödeldakse ka mitu korda. HG lõikus tehakse juukselõikusmasinaga, millele on kinnitatud spetsiaalne tald. Lõigatakse ära vaid katkised ja turritavad juukseotsad.

HG lõikus võib teostada nii pikkadele kui ka lühematele juustele. Minimaalne juukse pikkus saab olla 15 cm.

+Joico 4-astmeline juukseravi

Joico juukseravi on ülimalt tõhus ja kohese efektiga hooldus. Neljaastmeline süsteem muudab ka kõige tuhmimad juuksed taas läikivaks ja terveks. Hoolduse käigus sügavpuhastatakse, kooritakse ja niisutatakse juukseid. Seejärel neutraliseeritakse juuksed, suletakse sarvkest ehk katkised otsad ja lõhenenud juuksekarvad. Kolmandas etapis taastatakse rikutud juuksed ning lõpuks niisutatakse juuksed.

Protseduuri kirjeldus: 

I etapp juuste sügavpuhastust viimistlusvahendite jääkidest ning meid ümbritsevast keskkonnast pärinevatest kahjulikest aineosakestest.
II etapp
tasakaalustatakse juuste pH tase, mis silub juukse soomuskihti ja muudab juuksed läikivamaks.
III etapp
kantakse peale proteiinimask, mis muudab juuksed tugevamaks ja elujõulisemaks. Juuksed koosnevad 80% ulatuses proteiinist ning juuste töötlemine ja igapäevane hooldus tekitab juustes eelkõige just puuduse proteiinidest.
IV etapp
niisutatakse juukseid toitainerikka maskiga, mis muudab juuksed pehmemaks ja elastsemaks, et neid oleks kergem hooldada.

Broneeri oma aeg

tel. 644 8661
mob. 5646 6647

online broneeringus https://book.saloninfra.ee/ursulailustuudio
info@ursulailustuudio.ee