Meie teenuste hinnakiri

JUUSTE LÕIKUS Lühikesed juuksed Poolpikad Pikad Ülipikad
Juuste lõikus 25 € 25 € 30 € 30 €
Stiililõikus 30€ 30€  35€ 35€
HG ravilõikus 25 € 25 € 30 € 30 €
Juukseotste lõikus 10 € 10 € 10 € 10 €
Tuka lõikus 5 € 5 € 5 € 5 €
Juuste pesu ja föönitamisega 15 € 15 € 20 € 20 €
 * pesu lisaks  5€
JUUSTE HOOLDUS/RAVI
OLAPLEX juuksehooldus 40€
OLAPLEX värvile lisaksVaata pakkumisi!!!! 20€
 Lühikesed juuksed  Poolpikad  Pikad  Ülipikad
 Keratiinhooldus CocochocoVaata pakkumisi!!!!  65€  75€  85€  95€
JUUSTE VÄRVIMINE
Lühikesed juuksed Poolpikad Pikad Ülipikad
Juurevärv(1-2 cm) 45 € 45 € 45 € 45 €
Juure triibutamine(1-2 cm) 50 € 50  € 50 € 50 €
Juuste värvimine 45 € 55 € 60 € 70 €
Juuste triibutamine 50 € 60 € 65 € 75 €
Osalised efektsalgud 25 € 25 € 30 € 30 €
Juuste värvimine koos triibutamisega 60 € 70 € 80 € 90 €
 Ombre, balayage  90 €  90 €  100 €  100 €
 Värvipesu 35€- 45€
l
KEEMILINE LOKK
Lühikesed juuksed Poolpikad Pikad Ülipikad
Keemiline lokk 35€  40€  50€  60€
 *lõikus lisaks  5€
SOENGUD
Lühikesed juuksed Poolpikad Pikad Ülipikad
 Lokid, krepid, tiikimine koos pesu ja föönitamisega  20€  25€  25€  30€
Pidulik soeng 30 € 30 € 30 €
Pruudisoeng 35 € 35 € 35 € 35 €
Pruudi proovisoeng 20 € 20 € 20 € 20 €
Punutised 15 € 15 € 15 € 15 €
Föönisoeng pesuga 15 € 17 € 19 € 21 €
MEESTE JUUKSUR
Lõikus( pesu ja föönitamisega) 17 €
Masinlõikus 13 €
Mudellõikus 25€
LASTE JUUKSUR
Lühikesed juuksed Poolpikad Pikad
Lõikus 8 € 10 € 12 €
Laste soengud (tangilokid, triikimine, krepid) 7 € 9 € 11 €

 

Broneeri aeg https://book.saloninfra.ee/ursulailustuudio
helista 5646 6647/644 8661
kirjuta broneeringud@ursulailustuudio.ee

91a2e0fba317a3a304869b001ca82bab

Puhastav näohooldus noortele ( alla 18 a) 60min 25€
Pinnapuhastus, mehaaniline puhastus, darsenval, mask, lõpukreem…….
Klassikaline näomassaaž  45min 25€
Klassikaline näomassaaž maskiga  60min  30€
Näomassaaž sobib nii naistele kui meestele igas vanuses. Näomassaaž parandab mikrovereringet, suurendab hapniku varustust rakkude vahel, toniseerib lihaseid ja nahka. Massaaž aitab nahal hingata, muudab selle nooremaks, elastsemaks,  siledamaks ja parandab jumet. Lihase toonuse tõstmisega ennetatakse kortsude, topelt lõua ja ja lõtvunud naha teket.…….
Intense Purifying- intex2  75min 35€
Puhastav ja tasakaalustav hooldus probleemsele/rasusele nahale. Korrigeerib rasuse nahaga kaasnevaid erinevaid probleeme. Näohoolduse fookuses on naha puhtuse saavutamine ja mikrokliima normaliseerimine. Hooldus sisaldab pindmist eelpuhastust ja sellele järgnevat põhjalikku mehhaanilist koorimist, millega eemaldatakse sarvekesed koos ebapuhtuste ja mikroobse pinnasega.…………
Detox Aromatic sügavpuhastav hoolitsus  90min 35€

Skin Detox- naha vabastamine toksiinidest, loob naha normaalseks funktsioneerimiseks vajaliku keskkonna, parandab ainevahetust ja aktiveerib naha uuenemist. Sisaldades tugevat antioksüdanti, ennetab ka enneaegset naha vananemist. Hoolitsuse fookuses on naha puhtuse ja mikrokliima parandamine. Protseduuri tooted on farmakoloogilised, looduslikult antibakteriaalsed ja puhastava toimega.

Hoolitsus sisaldab pindmist eelpuhastust ja sellele järgnevat põhjalikku mehhaanilist koorimist, millega eelmaldatakse sarvkest koos ebapuhtuste ja mikroobse pinnasega ning ühtlasi stimuleeritakse vereringet. Protseduuri kaasatav massaaž parandab ainevahetust ja naha sisemist puhastamist läbi aktiveerunud mikrotsirkulatsiooni. Hoolitsuse lõpus valitakse päevakreem vastavalt vajadusele, kuid reeglina kerge tekstuuri ja matistava toimega.

Recette Hydra Repulp  60min  29€
 Sügavniisutav taaselustav hooldus igale naha tüübile, mis on ajutiselt või pidevalt dehüdreeritud olekus. Hoolitsus sisaldab pindmist eelpuhastust ja sellele järgnevat ensüüm- mehhaanilist koorimist nahapinda ärritamata. Ühtlustunud ja puhas nahapind aitab kaasa toitainete tõhusamale imendumisele, mis viiakse nahka näo- ja dekolteemassaažiga u 20min jooksul, mis annab tagasi niisutatud ja elastse nahatekstuuri. Totaalselt niisutatud, ühtlase jumega nahk ilmneb vahetult pärast ultrapehmendavat kreem- maski. Ultra- niisutavat hoolitsust viimistlev päevakreem näole ja kaelale on samuti sügavniisutav ja nahka taaselustava toimega.….
Radiance- Eclat Tomate  60min 29€

Sära andev hooldusprogramm väsinud ja stressis nahale. E.Baché poolt avastatud energiat täis nahka noorendav aktiivainete kompleks: Tomate Lycopene- AHA happed, amino happed, C vitamiin, β-karoteen mineraalained ning mikroelemendid- annab nahale uuenenud elujõu ja taastab nooruslikku sära. Sobib igale naha tüübile, mis on ajutiselt või alatihti väsinud ja stressis ilmega. Hapnikuga kudesid rikastav ja ainevahetust ergutav näohooldus on eriti sobilik  ennem tähtsat sündmust või pidulikku jumestust.

Sensibeautics  60 min 29€
Hooldus on tundlikule ja kahjustunud nahale. Eesmärgiga tugevdada naha kaitsebarjääri mõjub hoolitsus nahale ka ärritusi rahustavalt ja taastavalt. Kogu hoolitsuse jooksul välditakse kokkupuudet kareda vee ja võimalike reaktsioonide teket, mis tõttu on kõik tooted ja hoolitsuse etapid rahustava toimega. Tagamaks õrn ja tõhus koorimine, kasutakse ensüümkoorijat, mis on tolerantne ka isegi silmaümbrusele.  Massaaži toimel mõjutatakse kaudselt lümfiliikumist, et vabastada kudedes ärritavaid jääkaineid ja toksiine, aga ka aktiivainete paremat omastamist. Totaalselt rahustava efekti annab vahumask SB Mask Multi Apasaint. Hoolitsuse viimistleb naha kaitset parandav päevakreem.……….
Spirulines Lifting Green 90min 35€

Green Lift hooldusprogrammi aluseks on naha seespidise täitmise “nutri- filling” põhimõttel. Andes nahale bioaktiivseid toitaineid, mis käivitavad rakkude loomulikku tootmist- naha uuenemise protsess naha enda poolt. Peatab enneaegse vananemise nii naha struktuuris kui ka välises ilmes.

Hoolitsus sisaldab eelpuhastust ja sellele järgnevat põhjalikku koorimist. Koorijaks on 100% naturaalse pruunsuhkur, riisi jahu ja sidrunheina ekstrakt. Simuleerib vereringet, millel pikalt nahka elustav ja toonust andev järeltoime. Sellele järgneb 20 minutiline massaaž, kus kasutatakse ultra taastavat efekt- seerumit( Sérum Magistral Tissulex 14%), mis likvideerib ja korrigeerib ealised muutused kogu naha struktuuris, vähendab ja tasandab sügavaid kortsujooni, toniseerib ja taastab noorusliku ilmet. Selle hoolduseprogrammis on valitud maskiks modelleeriv Krüpo- Mask, mis on intensiivselt näokontuure modelleeriv ja kortsujooni pinguldav.Ergutab nahasisest hapniku ringet ja stimuleerib jääkainete väljutamist nahast. Sisaldab mentooli, millega avaldub värske, jahutav ja rahustav toime. Poorid ahenevad ja jume on värske. Hoolitsuse lõpus lisatakse seerum, päevakreem ja silmakreem.

 
  

 

Broneeri aeg https://book.saloninfra.ee/ursulailustuudio
helista 5646 6647/ 644 8661
kirjuta broneeringud@ursulailustuudio.ee

Anesi Aqua Vital Triptico ING OK.qxd:Triptico Induction PASSPORT

 

Ultraheli näohooldus Anesi hapnikumaskiga näole ja kaelale

KAMPAANIA!..

60 min

.

42 €

35 €

Ultraheli näohooldus Anesi hapnikumaskiga näole, kaelale ja dekolteele  75 min 49 € 

Anesi Aqua Vital kompleksne eksklusiivne näohooldus ja naha sügavpuhastus ultraheliga sobib erinevate nahatüüpide ja mitmesuguste probleemide korral. Suurepärane tulemus on saadud naha sügavpuhastuses, akne ravis ning samuti stressis, vananeva naha puhul.

Juba ühekordne protseduur annab silmnähtavad tulemused. Naha puhastamine on mittetraumeeriv ja võrreldes klassikalise mehhaanilise näopuhastusega efektiivsem.

Hoolitsusega on võimalik ultrahelimassaaži kombineerida Footonteraapiaga. Loomuliku valgusspektri erinevaid lainepikkuseid saab tõhusalt kasutada akneprobleemiga, pigmendimuutustega ja vananeva naha hoolduses. Footonteraapia elustab ja stimuleerib rakufunktsioone, parandab mikrotsirkulatsiooni, suurendab naha hapnikusisaldust ja tugevdab nahastruktuuri.

Naha hea seisundi säilitamiseks soovitatakse protseduuri teha regulaarselt üks kord kuus.

HOOLDUS TOIME

 • suurendab naha niiskusesisaldust

 • puhastab nahka sügavuti

 • ravib aknet

 • kiirendab naha ainevahetust ja rakkude uuenemist

 • ühtlustab jumet

 • tasandab kortse

 • tõstab nahaelastsust

 • ahendab poore

 • parandab naha toonust

VASTUNÄIDUSTUSED

 • südamestimulaator

 • epilepsia

 • verehaigused

 • pahaloomulised kasvajad

 • südamehaigused

 • rasedus

 • all 12 a lapsed

 

Broneeri aeg https://book.saloninfra.ee/ursulailustuudio
helista 5646 6647/644 8661
kirjuta broneeringud@ursulailustuudio.ee

911-91.e576dd61effa9e25bd8420e507a2bfed

Mandli happehooldus

Kampaania hind 40€

 60 min 40 €
Koorimise protseduuri läbiviimisel kasutatakse 40%-list mandelhapet, mida saadakse mõrumandlitest ja on suurepärane protseduur alustamaks ükskõik millist ravikuuri. See on kõrgete antibakteriaalsete omadustega ja kõrgema pH-ga kui enamus AHA happeid, mistõttu sobivus erinevate nahatüüpidele on suurepärane. Efektiivselt mõjuv pehme hape pleegitab pigmendi laike (ka melasma laike), ergutab kollageenvalku ja eemaldab põletikulised kühmud nahalt. Protseduuri käigus eemaldatakse pehmelt surnud rakud ning lastakse tervetel ja täidlastel rakkudel nähtavale tulla.Sobilik ka kuuliseks protseduuriks või enne süstimise protseduure. Õige valik, kui soovid juba õhtul klaar ja silmapaistev välja näha.

NÄIDUSTUSED

 • fotovananemine;
 • kortsude võrgustik;
 • akne, kuperoosa, rosaatsea;
 • stressis, kuiv, õhuke ja tundlik nahk;
 • hüperkeratoos;
 • melasma;
 • eel- ja postoperatiivne hooldus.

VASTUNÄIDUSTUSED

 • viirusnakkus;
 • naha põletikulised haigused;
 • vigastatud nahapind;
 • protseduuriks kasutatavate preparaatide mittetaluvus.

RAVIKUURI SOOVITATAV PROTSEDUURIDE ARV

 • ravikuur koosneb 4-10 protseduurist;
 • ravikuuride arv 1-2 korda aastas;
 • ravikuuri sagedus 7-14 päeva tagant.

Protseduuri päeval on keelatud solaarium, sauna külastus, aktiivne sport ja alkoholi tarvitamine. Ravikuuri ajal on keelatud solaariumi külastamine, aaloe vera ekstrakte ja eeterlikke õlisid sisaldavate preparaatide kasutamine.

  

 

Broneeri aeg https://book.saloninfra.ee/ursulailustuudio
helista 5646 6647/644 8661
kirjuta broneeringud@ursulailustuudio.ee

isl30_youcancountonit_d2918f-swatch_hand

Alessandro Classic Maniqure 60 min 18 €
Alessandro Classic Maniqure meestele  60 min 18 €
Hoolitsus algab niisutava ja rahustava küünevanniga. Küünenahad korrigeeritakse ManiQure Cuticle Removeriga, mis jätab küünevalli pehmeks ega lase nahal rebeneda. Seejärel toimub küünte lühendamine ja kujundamine vastavalt Teie soovile. Käsi kreemitatakse niisutava käte- ja küünekreemiga, milles on keratiini, biotiini ja kofeiini, mis jätavad käed siidpehmeks. Lõpetuseks lisatakse eriti rikastatud käte- ja küüneõli, mis pehmendab ja annab neile terve välimuse. Õli sisaldab keratiini, biotiini, kofeiini ja E vitamiini, mis kaitseb nahka vabade radikaalide eest, silub ja taastab nahka ning toetab tervete küünte kasvu.
Alessandro Maniqure Wellness 75 min 22 €
Hoolitsus algab niisutava ja rahustava küünevanniga. Küünenahad korrigeeritakse ManiQure Cuticle Removeriga, mis jätab küünevalli pehmeks ega lase nahal rebeneda. Seejärel toimub küünte lühendamine ja kujundamine vastavalt Teie soovile. Rikkalik ja looduslik koorija eemaldab õrnalt surnud naha rakud. Sisaldab väärtuslike õlisid nagu oliivõli ja virsikuseemne õli, mis jätab sametilise pehme tunde. See järel lisatakse pehme ja õhuline sufleekreem ja eriti rikastatud käte- ja küüneõli, mis pehmendab ja annab küüntele terve välimuse. Õli sisaldab keratiini, biotiini, kofeiini ja E vitamiini, mis kaitseb nahka vabade radikaalide eest, silub ja taastab nahka ning toetab tervete küünte kasvu. Lõpetuseks kasutatakse Nail Strengthener formaldehüüdivaba küünetugevdajat kõikidele küünetüüpidele. Lisab küüntele tugevust ja toetab küünekasvu, pikendab nõrkadel ja kihistuvatel küüntel dekoratiivlaki püsivust.
Maniküür geellakiga 90 min 25 €
Prantsuse maniküür geellakiga 90 min 27 €
Viilimine,  küünenehkade korrastamine, poleerimine, geellakk, õli, kreem
Geellaki eemaldus+ kiirmaniküür  45 min 15 €
Geellaki eemaldus, viilimine, küünenahkade korrastamine, poleerimine, õli, kreem
Parafiini mask kätele 25 min 8 €
  
Parafiini mask hooldusele lisaks 5 €

 

Broneeri aeg https://book.saloninfra.ee/ursulailustuudio
helista 5646 6647/644 8661
kirjuta broneeringud@ursulailustuudio.ee

15110905_1177203095650786_4533199983924271519_o

Geelküünte paigaldus 180 min 40 €
Geelküünte paigaldus prantsuse maniküüriga 180 min 42 €
Geelküünte hooldus 120 min 30 €
Geelküünte hooldus prantsuse maniküüriga 120 min 32 €
Geelküünte paigaldus oma küüntele(ilma pikendamiseta) 120 min 35 €
Geelküünte eemaldamine 60 min 20 €
 
  

 

Broneeri aeg https://book.saloninfra.ee/ursulailustuudio
helista 5646 6647/ 644 8661
kirjuta broneeringud@ursulailustuudio.ee
Pediküür  90 min 28 €
Pediküür geellakiga  105 min 35 €
Jalavann, paksendite eemaldamine, küünenahkade korrastamine, küünte viilimine ja poleerimine, jalakreem, mis pehmendab nahka, õli, massaaz, lakkimine
     
Pediküür probleemsetele jalgadele  90 min 33 €
Pediküür probleemsetele jalgadele geellakiga  120 min 38 €
Jalavann, paksendite eemaldamine, küünenahkade korrastamine, paksenenud küünte viilimine ja poleerimine, sissekasvanud küünte korrastamine, konnasilmade ja lõhenenud kandade lihvimine, jalakreem, mis pehmendab nahka, õli, massaaz, lakkimine
ALESSANDRO
Pedix Marivital classic  90 min 30 €
Pedix Marivital classic geellakiga  120 min 37 €
Pedix Marina Vital Classic jalahooldus algab jalavanniga. Seejärel pehmendab nahapaksendeid Go Lightly mähis, üheaegselt ehk kompresside toimimise ajal toimib küünte korrigeerimine. Pärast pehmendavat mähist ja raspeldamist viime läbi koorimise ning hellitame Teie jalgu lõõgastava jalapalsami massaažiga. Hoolitsuse lõpus annab eksklusiivne Silky Touch puuder teie jalgadele kauni sädeluse.
Pedix Wellness spa- pediküür  120 min 35 €
Pedix Wellness spa- pediküür geellakiga  150 min 39 €
Pedix Marina Vital Wellness spa jalahooldus algab jalavanniga. Seejärel pehmendab nahapaksendeid Go Lightly mähis, üheaegselt ehk kompresside toimimise ajal toimib küünte korrigeerimine. Pärast pehmendavat mähist ja raspeldamist viime läbi koorimise. One Minute Pedicure koorija muudab jalad taas pehmeks ja siidiseks isegi ülikuiva ja kareda naha. Koorijas sisalduvad eeterlikud õlid: mandliõli, aprikoosi- ja jojooba, sheavõi, vitamiin E ja meresoola kristallid hooldavad väsinud ja stressis jalgu ja toidavad tõhusalt nahka. Peale koorimist kantakse jalgadele sügavatoimeline elustav mask väsinud stressis ja kuivadele jalgadel. Hoolitsuse lõpetuseks annab eksklusiivne Silky Touch puuder Teie jalgadele kauni sädeluse. ja siidise tunde.
Pedix Wellness Detox spa- pediküür  120 min 35 €
Pedix Wellness Detox spa- pediküür geellakiga  150 min 39 €
Sügavpuhastav hoolitsus algab toksiine väljutava jalavanniga. Seejärel pehmendame paksendeid Go Lightly mähisega. Samal ajal saavad hoolitsuse Teie varbaküüned. Pärast pehmendavat mähist ja raspeldamist kooritakse jalad Detox Peeling koorijaga,. See sisaldab väärtuslikke õlide kompleksi, mis puhastab ja taastab nahka. Hellitame Teie jalgu lõõgastava jalamassaažiga. Õrna tekstuuriga massaažigeel sisaldab magusmandliõli ja vitamiin E, mis hellitavad ja noorendavad nahka. Järgneb rikkalik vulkaaniline jalamask vitamiinide ja hooldavate ekstraktidega. Sisaldab hädavajalikke asendamatuid mineraale, taastab hüaluroonhappe taset.
 *prantsuse stiilis lakkimine  2 €
*probleemsete jalgade korral lisandub pediküürile  7 €

*Soe parafiini mask (pediküürile juurde võttes)         5 €

 

 

Broneeri aeg https://book.saloninfra.ee/ursulailustuudio
helista 5646 6647/644 8661
kirjuta broneeringud@ursulailustuudio.ee

Depilatsioon naistele

 

 

Brasiilia bikiini depilatsioon 26 €
Sääred       16 €
Reied   15 €
Sääred+ reied  28 €
Käed     12 €
Kaenlaalused     10 €
Bikiinipiirkond      18 €
Sügav bikiinipiirkond   22 €
Ülahuul 4 €
Lõug 4 €
Ülahuul+ lõug  7 €
Kulmud 5 €
    

 

Broneeri aeg https://book.saloninfra.ee/ursulailustuudio
helista 5646 6647/ 644 8661
kirjuta broneeringud@ursulailustuudio.ee

Ursula Ja Katerina

 

Volüümripsmete paigaldus 50€

Volüümripsmete hooldus 35€

Volüümripsmete vahehooldus 20€

(teeme vahehooldust ainult enda töödele)

Volüümripsmete hooldus võõrale tööle 40 €

 

Megavolüümripsmete paigaldus 65€

Megavolüümripsmete hooldus 45€

Megavolüümripsmete vahehooldus 30€

(teeme vahehooldust ainult enda töödele)

Megavolüümripsmete hooldus võõrale tööle 50 €

 

Klassikaliset ripsmete paigaldus 40€

Klassikaliste ripsmete hooldus 28€

Klassikaliste ripsmete vahehooldus 18€

(teeme vahehooldust ainult enda töödele)

Klassikaliste ripsmete hooldus võõrale tööle 33€

 

Merily ja Krete

 

Volüümripsmete paigaldus 50€

Volüümripsmete hooldus 35€

Volüümripsmete vahehooldus 20€

(teeme vahehooldust ainult enda töödele)

Volüümripsmete hooldus võõrale tööle 40 €

 

Klassikaliset ripsmete paigaldus 40€

Klassikaliste ripsmete hooldus 28€

Klassikaliste ripsmete vahehooldus 18€

(teeme vahehooldust ainult enda töödele)

Klassikaliste ripsmete hooldus võõrale tööle 33€

 

Merilin

Volüümripsmete paigaldus 50€

Volüümripsmete hooldus 32€

Volüümripsmete vahehooldus 20€

(teeme vahehooldust ainult enda töödele)

Volüümripsmete hooldus võõrale tööle 35 €

 

Klassikaliset ripsmete paigaldus 40€

Klassikaliste ripsmete hooldus 25€

Klassikaliste ripsmete vahehooldus 18€

(teeme vahehooldust ainult enda töödele)

Klassikaliste ripsmete hooldus võõrale tööle 30€

Broneeri aeg https://book.saloninfra.ee/ursulailustuudio
helista 5646 6647/644 8661
kirjuta broneeringud@ursulailustuudio.ee

Ripsmete keemiline värvimine           30 min  5€

Kulmude keemiline värvimine            30 min 5€

Kulmude modelleerimine            30 min  5€

 

Broneeri aeg https://book.saloninfra.ee/ursulailustuudio
helista 5646 6647/644 8661
kirjuta broneeringud@ursulailustuudio.ee

54256821_2116240748413678_3873471398982713344_nLash Lift

Sobib neile, kes ei soovi püsiripsmepikendusi panna. Ripsmed värvitakse keemiliselt ära ja koolutatakse spetsiaalsete silikoonrullidega. Ripsmeid on võimalik modelleerida, kliendi soovil kas naturaalset või kassisilma efekti. Tulemus jääb väga ilus pikkade ja tihedate ripsmete puhul. Protseduuri võib korrata 8 nädala pärast

Protseduuri kestvus 75 min

Hind 30€

 

 

 

Broneeri aeg https://book.saloninfra.ee/ursulailustuudio
helista 5646 6647/644 8661
kirjuta broneeringud@ursulailustuudio.ee

15380344_1192462870791475_5028460397922984705_n

 

 

 

 

 

 

 

 

HENNA KULMUD

Henna on loodud kulmude loomulikuks ja kauapüsivaks värvimiseks. Brow Henna stimuleerib kulmukarvade kasvu, mis annab võimaluse lühikese aja jooksul korrigeerida asümmeetrilised kulmud. Sobib oma kuju kaotanud, hõredate, pidevat värvimist vajavatele kulmudele. Värv jääb nahale kuni kaheks nädalaks ja kulmukarvadele kuni kuueks nädalaks. Brow Henna on 100% naturaalse koostisega, mis sobib kasutamiseks ka imetavatele ja rasedatele naistele.

HENNA KULMUD        30min   15 € 
Broneeri aeg https://book.saloninfra.ee/ursulailustuudio
helista +372 5646 6647/ +372 644 8661
kirjuta broneeringud@ursulailustuudio.ee

551548_867674556603643_3620329332034009281_n

 

 

 

 

 

PÄEVA MEIK  60 min 40 €
ÕHTUMEIK (PIDULIK MEIK)  60 min 40 €
PRUUDI MEIK  75 min 50 €

 

 

Broneeri aeg https://book.saloninfra.ee/ursulailustuudio
helista +372 5646 6647/ +372 644 8661
kirjuta broneeringud@ursulailustuudio.ee