SESDERMA HAPPEHOOLDUS X3 PAKETILE KINGITUS

Happeprotseduurid on ideaalseteks hooldusteks naha värskendamisel, elustamisel ja noorendamisel. Kõikide keemiliste koorimiste põhitoime on naha uuendamine, niisutamine ja pinguldamine. Keemilised koorimised tagavad kiire ja nähtava tulemuse – nahk muutub puhtaks ja pehmeks ning naha pind sileneb ja värvus ühtlustub.

Sesderma happehoolduses kasutatakse geelkoorijaid, mis tekitavad super pindmise koorimise. Sobivad efektiivseks hoolduseks ja ka ettevalmistuseks enne tugevamaid happekoorimisi. Leebe toimeline keemiline koorimine on sobilik punetavale, tundlikule ja põletikulisele nahale. Vähendab naha punetuste, ühtlustab naha värvust ja sobib ka pigmentatsiooni häire korral. Ei tekita Olenevalt kliendi nahatüübist ja esinevast probleemist on võimalik valida lahjemate ja tugevamate protseduuride vahel. Pärast protseduuri on vajalik kasutada tavapärasest hooldusest tugevamaid niisutavaid ja taastavaid tooteid.

Võttes 3 protseduuri saate kingituseks SesDerma C- vit AX+Liposomal seerum 30 ml
 
Seerum parandab kudede hapnikuvahetust ning ühtlustab nahatooni, parandades ja kirgastades jumet. Stimuleerib naha uuenemist ja on tõhusa antioksüdatiivse toimega. Sobib kõikidele nahatüüpidele.
 
Kingituse väärtus 34€